Vierumäki Grand Nationalist Soome suurim motospordi võistlus

vgn1726. ja 27. Mai 2017 Asikkalankunnas Vesivehmaa aladel sõidetakse Vierumäki Grand National kolme tunni avatud mootorratta võistlus. Võistlus toimub Vesivehmaan lennujaama alal ja võistluskeskuseks nädalavahetuse ajaks on Vierumäe spordikeskus. Võistlema oodatakse 1500 võistlejat Soomest, Rootsist, Norrast, Eestist, Lätist ja Venemaalt – mis teeb antud võistlustest Soome suurima motovõistluse aastal 2017.

Oleme saanud jälgida Euroopa parimate võistluste organisatsioone ja korraldust lähedalt ehk saanud infot, kuidas korraldada võistlus, mis on võistleja vaatenurgast nauditav ja turvaline. Panime eesmärgiks 1500 võistlejat ja usume, et saavutame selle kiiresti, kuna võistluste kohta on märkimisväärne huvi nii Soomest, kui ka välismaalt, ütles võistluse korraldaja Juuso Pulliainen.

Võistlusrada tuleb olema sõidetav, turvaline ja järjest raskemaks minev. Me ei soovi korraldada ellujäämisvõistlust, vaid elamust, mida naudivad kõik osalejad olenemata sõitja tasemest ja se annab tõuke, et ta ka järgmine aasta uuesti võistlema soovib tulla.

Koostöö Vierumäe spordikeskuse, Asikkalan maakonna ja Asikkalan Motoklubiga tagab selle, et suudame pakkuda tervikliku paketi, mida saab kohandada oma vajadustele vastavaks. Näiteks majutus kuulub registreerimismaku ja võistluskeskusest saab rentida Vierumäen Chalet suvilaid või näiteks tavaline hotellituba – valikuid on igale vajadusele.

VGN 2017 sõitetakse legendaarse Gotland Grand National võistluse formaadi järgi ja kahe võistluspäeva ajal on palju võistlusklasse eri tasemel sõitjatele ja eri suurustele mootorratastele.

Vierumäe spordikeskus on ametlik võistluskeskus, kus võistleja koos hooldetiimiga leiab erinevaid majutusvõimalusi, võistluse kõrvalprogrammi ja teenuseid.
Võistlejad võivad tulla võistluskülla varakult ja kõigile võistlejatele, kes elavad seal pakutakse võimalust tasuta kasutada keskuse omi enduroradu, kus on võimalik tutvude maastikuga ja valmistuda võistluseks.

Võistluse registreerimine on ametlikult avatud ja maksmise saab teha kas krediitkaardi või pangaülekandega.

Registreerimine: http://fi.nordicsportevent.se/evenemang/evenemang-vgn/evenemang-vgn-fi

Majutuse broneerimine: https://www.lyyti.fi/reg/Finland_Grand_National__26285_2017__Vierumaki_majoitus_accommodation_0343

360-pilt Vierumäe spordikülast: http://skyview.fi/panorama/53d0cb43308a19983f4c1541

Võistluse reeglid leiad siit: www.nordicsportevent.fi/vgn-kilpailusaeaennoetr-fi-26-5

Võistluse lehekülg Facebookis: https://www.facebook.com/Vierum%C3%A4ki-Grand-National-983829165079024/?fref=ts