Naisstaarid kihutavad auto24ring’il võidu

vasakult Teele Viira ja Grete Paia. Foto: Karola Koopuu
Auto24ring pakub sel nädalavahetusel nii põnevust kui ka silmailu. Kaunitarid Teele Viira, Grete Paia ning Tuuli Rand võtavad jalast kontsakingad ning istuvad vahelduseks võimsa Toyota GT86 rooli, et välja selgitada, kes neist kiireim on. Mehed tõestavad end samal ajal nii auto- kui ka motoringrajasõidus.

Harva juhtub nii, et ringrajal saab kaasa elada nii mitmekülgsele võidusõidule. Enne aga kui naised rajale lastakse, teevad mehed trenni ja sõidavad kvalifikatsioone. Ühel ajal peetakse nii autoringraja BMW Xtreme Cup klassi Eesti- ja Soome meistrivõistluste 2.etapp kui ka motoringraja Eesti ja Läti meistrivõistluste I etapp.

Loomulikult on rajal BMW Xtreme klassi valitsev meister Andre Kiil ja Eesti kiireimad motosõitjad eesotsas Superstock 600 Euroopa meistrivõistluste liidri Hannes Soomeri ja valitseva Superbike klassi Eesti meistri Martin Pärtelpojaga.

Terve nädalavahetuse kestvat üritust saab oma silmaga vaatama minna juba reedel, mil auto24ringil toimuvad mootorrattaklassidele treeningud. Laupäeval kell 10 algavad nii autode kui mootorrataste vabatreeningud, kell 13 tehakse algust kvalifikatsioonisõidudega ning esimene võistlusstart antakse kell 15. Naisstaaride võidusõit toimub laupäeval orienteeruvalt kell 14:30.

Pileti hind pealtvaatajale on vaid 5 eurot ja pensionäridele 3 eurot, kuni 12-aastased lapsed pääsevad sisse tasuta. Ringi saab uudistada nii boksialas kui ka tribüünil ja loomulikult raja ääres.

Kogu ürituse ajakava: www.msport.ee/wp-content/uploads/2017/03/Motov%C3%B5istluse-ajakava-V3.pdf