Pärnus sõideti jetispordi Piston Racing Eesti meistrivõistluste teine etapp

SKI Beginner GP1 sõit
Eile sõideti Pärnus Piston Racing Eesti meistrivõistluste teine etapp jettide rajasõidus. Kohale oli tulnud rekordilised 91 võistlusjetti.

Juunior GP3 klassis pakkus kehtivale maailmameistrile Mattias Reinaasile kõva konkurentsi Soome võidusõitja Severi Salonen. Esimese sõidus võttis võidu Reinaas aga teises sõidus sai parima lähte Salonen ja juhtis sõitu kuni lõpuni Reinaas tihedalt kannul. Kokkuvõttes Severi Salonenile etapivõit, Mattias Reinaas teine ja kolmas oli Mattias Siimann. Samad poisid tegid ilma ka klassis SKI GP3, kus kolmas koht kuulus Mattias Siimannile, teiseks tuli Mattias Reinaas ja etapivõidu saavutas Marten Männi.

Klassis Runabout GP4 võitis juba teist etappi järjest Soomlane Pasi Vuorela, teiseks tuli Mattias Siimann ja kolmas oli Riho Peilman.

SKI GP2 klassis sai etapivõidu kindla eduga MM-i pronksimees Marten Männi, kes on selles klassis sarja juhtimas, teiseks ja kolmandaks tulid Läti võidusõitjad Janis Uzars ja Krista Uzare. Klassis Ski Ladies GP1 andis meie naistele kõva lahingu lätlanna Krista Uzare, kes tuli etapivõitjaks, teise koha saavutas Euroopa meistrivõistluste hõbe Kätriin Nilbe ja kolmandaks tuli Jasmiin Üpraus.

Klassis SKI GP1 ei jätnud Marten Männi teistele mingit võimalust ja teist etappi järjest kuulus talle etapivõit. Teiseks tuli väga
tubli sõiduga Hendrik Pindmaa ja kolmas oli Mikko Wikman Soomest.

Runabout GP2 klassis näitas head minekut Ralf Üpraus, kes võitis etapi, teiseks tuli Erki Laiakask ja kolmas oli Priit Kompus. Päeva kiireimas klassis Runabout GP1 võitis teist etappi järjest Andrus Lutt, teiseks tuli Erki Laiakask ja kolmas oli Ralf Üpraus.

Suurimat rõõmu tegi SKI Beginner GP1 klassi stardinimekiri, kus oli 17 osalejat ja konkurents oli väga tihe. Alustavatele sportlastele mõeldud klassi etapivõidu võttis Priit Porsnev, teiseks tuli Artur Lambot ja kolmanda koha saavutas Heigo Kopso. Ski GP1 Veteranide klassis läks etapivõit lätlasele Janis Uzarsile, teine oli Andres Kalmer ja kolmas Marek Kadak.

Eesti meistrivõistluste sarja viimane etapp sõidetakse 19 augustil Valklas.