8. märtsil toimub koolitus harrastusmotosportlastele

8martsLaupäeval, 8. märtsil 2014 korraldab EMF praktilise koolituse kõigile motokrossi harrastajatele, kuid kasulikke teadmisi saavad ka kestvuskrossi, enduro ja supermoto huvilised ning sportlaste vanemad.

Suvehooajaks nutikalt valmistumiseks annavad näpunäiteid:

– mehhaanik Peeter Volokitin õpetab tsiklit võistluskorda seadma ja mootorratta eest hoolt kandma ka peale trenni või võistlust;

– tehnilise komisjoni vanem Allan Laurimäe räägib, milline peab võistleja varustus ja tehnika olema selleks, et need vastaksid tehnilistele tingimustele ja võistlustel kontrolli edukalt läbiksid;

– peakohtunik Marko Saareke toob praktiliste näidete varal välja kõige olulisemad punktid reeglites;

– treenerid Indrek Raadik ja Ilmar Ojase teevad lühikese sissejuhatuse sellesse, kuidas ennast võistlusteks kehaliselt hästi ette valmistada ja ka muidu heas vormis olla;

– ERGO kindlustuse ekspert Katre Järve selgitab võistluslitsentsiga kaasnevate erinevate kindlustuspakettide sisu ning jagab näpunäiteid, kuidas käituda kindlustusjuhtumi puhul.

– EMF-i peasekretär Helen Urbanik räägib litsentside taotlemisest, klubide rollist motospordis, 2014. aasta võistluskalendrist.

Koolitus on mõeldud kõigile, kes harrastajana juba võistlevad või soovivad sellega alustada. Kõigi loengute sisu on praktiline ja seda illustreeritakse näidetega elust enesest. Kõigile ekspertidele saab küsimusi esitada, neid võib saata juba eelnevalt. Koolitus kestab 4 tundi ja sisaldab kohvipausi. Täpne ajakava selgub lähiajal.

Koolitus toimub Speedline Racingu uues ja arenevas keskuses Alesti järve ääres, Kohila vallas, Raplamaal (vaata asukohta kaardil). Koolitusel osalemise hind on 10 eurot, osaleda saab ainult eelregistreerimisega. Lähem info helen@msport.ee või 5172 246 Helen Urbanik.