ALM Motorsport meeskond võitis Balti turismiautode meistritiitli

ALM Motorsport tiim Palangal. Foto: TCR Baltic
Leedus toimunud Palanga 1006 km võistluse raames mängiti välja ka Balti regiooni turismiautode TCR sarja meistritiitel, mille võitis Eesti võistkond ALM Motorsport.

Seat Cupra TCR autol sõitnud meeskonnas sõitsid lisaks 18-aastasele eestlasele Robin Vaksile ka noor Leedu võidusõitja, 16-aastane Justas Jonušis ja tuntud Läti rallikrossisõitja Reinis Nitišs. Ligi üheksa tundi kestnud pingelises heitluses konkurentidega õnnestus ALM Motorsport meeskonnal edestada oma lähimat rivaali enam kui ringiga ja ka üldarvestuses saavutati kolme GT-klassi Porsche järel suurepärane 4. koht.

ALM Motorsport võistkonna juht Martin Laur: “Meie meeskonna jaoks oli äärmiselt edukas nädalavahetus. Valmistusime võistluseks väga tõsiselt ning teadsime oma tugevusi. Kindlasti mängis meie võidus suurt rolli ühtlane ja kiire sõitjatepakett ning kogu meeskonna töö, kes andis nii võistluste ajal, kui ka sellele eelnenud perioodil endast absoluutse maksimumi. Siinkohal tahaksingi kõiki neid veel eraldi tänada selle panuse eest.”