Alustas Eesti vormelisõpradele mõeldud saade Motoorne Rahutus

mrMotoorse Rahutuse saatejuhid on Eestis vormeliülekandeid kommenteerinud Tarmo Klaar ja Toomas Vabamäe koos tehnikahuvilisest kaasautori Fredy-Edwin Essega.

Uus saade jõuab avalikkuse ette igale vormel 1 nädalavahetusele järgneval teisipäeva hommikul. Erandiks on täna ning sel neljapäeval ilmuvad hooaega sissejuhatavad saated, kus saatejuhid võtavad kokku vormelimaailma pea peale pööranud tehnilised muudatused ning muuseas teevad ka enda prognoosid sel nädalavahetusel peetavaks vormel 1 hooaja avaetapiks.

Lisaks jõuavad vormel-1 fännideni Motoorse Rahutuse kodulehel regulaarselt ilmuvad ajaveebi ehk blogi sissekanded, milles käsitletakse teemasid, mis saates eetriaega ei leidnud.

«Eestis on suurel hulgal vormel 1 fanaatikuid ja nõudlust kvaliteetse ning asjaliku analüüsi järele on küll ja veelgi,» ütles projekti üks vedajaid Fredy-Edwin Esse. «Meie eesmärk on tuua kuulajateni kvaliteetne, argumenteeritud ja huvitav info vormel-1 maailmas toimuvast podcast’i kujul neile sobival ajal ja kohas.»

«Toomas ja Tarmo on olnud pikka aega vormelimaailmaga seotud ning nende teadmised sellest alast on üüratud. Nad mõlemad on Eestis laiemale üldsusele tuntud nimed tänu aastaid televisioonis kommenteerimisele, mistõttu ma usun, et kuulajaid tabab mõnus äratundmisrõõm,» lisas Esse.

Värske saade koos ajaveebi sissekannetega on lugejatele ja kuulajatele kättesaadav aadressil www.motoornerahutus.ee.