Anastassia Kovalenko paneb Tallinn Motor Show’l oma võistlustsikli müüki

Anastassia Kovalenko. Foto: Rauno Kais
Anastassia Kovalenko. Foto: Rauno Kais
Homme ja ülehomme Saku Suurhallis toimuval mootorrattamessil Tallinn Motor Show on kohal ka peagi algavaks hooajaks valmistuv Anastassia Kovalenko, kes lisaks autogrammide ja plakatite jagamisele toob kohale ka teda edukalt teeninud võistlustsikli ning seda siis müügi eesmärgil.

“Antud tsikli ehitas mulle Kallio Racing tiim ning seda siis Eesti ja Soome meistrivõistluste tarbeks. Just selle Yamaha R6-ga võitsin üle-eelmine aasta Eesti karikavõistlused 600 klassis ja võistlesin sama rattaga ka lõppenud hooajal. See aasta pole ma kindel, kui mitmest Eesti etapist osa võtan, kuna tahan eelkõige välismaal võistelda, mistõttu soovingi oma eelarve täitmiseks ratta maha müüa. Tsikkel ise on väga heas seisus, kuna hooaja lõpus teostas Kallio tiim amortide, mootori ja siduri hooldused ning ühltasi sai sellel vahetatud ka kütusepump, kellaraam ja teised varuosad. Kindlasti on see hetkel 600-test Eestis kõige parem saadaolev võistlustsikkel,” tutvustas oma uut omanikku otsivat tsiklit Kovalenko.

Kovalenko tsikliga saab lähemalt tutvuda Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni stendis, kus on võimalus ka sõitjalt endalt lisainfot uurida.

Tallinn Motor Show korraldab Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon ja tulevikku suunatud ürituse eesmärgiks on mootorrattaharrastuse propageerimine.

Aeg: Laupäev-pühapäev, 27.-28. veebruar 2016. Publikule avatud kell 10-18.
Asukoht: Saku Suurhall, Tallinn.
Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal.

Lisainfo: www.motorshow.ee, www.facebook.com/tallinnmotorshow