Aravetel jätkusid SuperMoto Eesti meistrivõistlused

Laupäeval sõideti Aravete kardirajal SuperMoto Eesti meistrivõistluste neljas etapp, mis oli ka peaprooviks sellel nädalavahetusel Tabasalus toimuvaks Euroopa meistrivõistluste etapiks.

Kiireimas S1 klassis võitis mõlemad sõidud Patrick Pals oma venna Prantsu (mõlemad TM, Vihur Motosport) ees. Kahe sõidu kokkuvõttes sai kolmanda koha Palside klubikaaslane Alex Vetkin (Husqvarna), kes oli avasõidus neljas ja viimases kolmas.

SuperQuadidel võidutses Viljar Värat (Honda, Estonian Supermoto Racing), kes võitis mõlemad sõidud Tõnu Zeigeri (KTM, Kagu MK) ja Roman Mägi (Yamaha, MK D&T) ees.

Masinaklassis Open võitis etapi Kristjan Siilak (Husqvarna, Vihur Motosport), kellele järgnesid soomlased Eetu Ihalainen ja Erno Kivimäki (mõl Husqvarna).
Koos Openiga rajal olnud SM85 arvestuses võitis etapi mõlemas võidukihutamises esimesena lõpetanud Aksel Pärtelpoeg (Husqvarna, Äksi39Team), kummaski sõidus oli teine Karl Takk (Honda, Vihurmotosport) ja kolmas Karl Kutsar (KTM, Äksi39Team).

S4 parim on Alex Vetkin (Husqvarna, Vihur Motosport), teiseks tulu ukrainlane Maksym Kovalov (Husqvarna) ja kolmandaks Karl Takk (TM, Vihur Motosport).

SM65 klassis saavutas etapivõidu Mathias Vetkin (Husqvarna, Vihur Motosport), kellele järgnesid Otto Reinhard Viks (KTM, HRC Eesti Racing) ja Karro Robert Jäärats (KTM, Vihur Motosport).

Robin Robert Mooses (Husqvarna, Äksi39Team), võidutses väikseimas tiitlivõistluste arvestuses SM50, kus talle järgnesid Travis Siilak (KTM, Vihur Motosport) ja Kristjan-Erich Luhaäär (KTM, Pärnu MC). Kõige pisemas 50PW arvestuses võitis aga Meribel Kask (Husqvarna, Vihur Motosport) Steven Eugen Tiitso (KTM, AYR Racing Team) ja Kenneth Simulaski (Husqvarna, Vihur Motosport) ees.

SuperMoto Eesti meistri- ja karikavõistluste järgmine etapp sõidetakse juba eeloleval nädalavahetusel Tabasalu kardirajal, kus peetakse ka S3 ja SM Junior Euroopa meistrivõistluste etapp.