Eesti autoralli meistrivõistlused jätkuvad maikuus uue Harju Rally’ga

Foto: Rauno Kais
Foto: Rauno Kais
Pärast iga-aastast kevadist pausi, mille jooksul kruusateed kuivavad ja tahenevad, jätkuvad EAL Eesti autoralli meistrivõistlused tänavuse esimese kruusaetapiga 23.-24. mail. Siis sõidetav Harju Rally on tänavune meistrivõistluste teine etapp peale talvist Võrumaa Talverallit ja sõitjad ootavad uut rallit suure põnevusega.

Harju Rally korraldajate sõnul ootavad sõitjaid ees huvitavad katsed Harjumaa teedel, kokku sõidetakse üheksa kiiruskatset, millest esimene on reede õhtul asfaldil sõidetav lühike ja atraktiivne publikukatse Jüri lähistel. Ralli keskus ja hooldusala paiknevad Jüri Tehnopargis, ralli stardi-ja finišipoodium asuvad sealt mitte kaugel Rae vallas Peetri alevikus täpsemalt Peetri Selveri esises parklas. See teeb sõitjatele võistlusautodega liikumise mugavaks ja lihtsaks.

Reedese publikukatse algus on peale tööpäeva lõppu, et kõik huvilised jõuaks seda vaatama. Teisel päeval liigub Harju Rally edasi juba Harjumaal pikematele katsetele, mis korraldajate sõnul pakuvad sõitjatele palju ja pole samas ka Tallinnast väga kaugel.
Publikule on Harju Rally korraldajate sõnul raja ääres mitmeid häid vaatamiskohti, millest saab kõige parema ülevaate Harju Rally võistlusnädalal ilmuva Autolehe vahel olevast pealtvaatajate kavast. EAL Eesti autoralli meistrivõistluste teine etapp, Harju Rally sõidetakse 23.-24. mail.