Eesti meistrivõistluste esikolmikud saavad tänavu väga erilised medalid

Homme sõidetakse Pärnus jäärajavõistlus, mis on tänavusel hooajal ühtlasi motospordis Eesti meistrivõistluste esimeseks võistluseks. Seoses EV100 tähistamisega saavad kõikide Eesti spordialade tänavuste EMV esikolmikud auhinnatud spetsiaalsete EV100 medalitega.

Traditsiooniliselt 24. veebruaril peetaval Pärnu jäärajavõistlusel lähevad Eesti meistrivõistluste punkte ning seega ka rariteetseid medaleid jahtima MX-Open (jääpiik) ja MX-A (krossinael) masinaklassid, Eesti karikavõistlustel võistlevad tänavu 65cc, 85cc, MX-Hobi (krossinael), Quad (nael), ATV-Open ja külgvankrid. Kohalikele karikatele heitlevad aga Pärnu jõe jääl 50cc, MX-125 (krossinael) ja Veteranid 40+(krossinael).

Treeningsõidud algavad Pärnu kesklinna silla juures kell 9:05 ning esimene start antakse 12:00, kui rajale kihutavad 65cc masinaklassi noored sõitjad.

Seoses Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamisega paluvad võistluse organisaatorid kõikidel sõitjatel, nende taustajõududel ja kaasaelajatel kaasa võtta sinimustvalged lipud ja muu sümboolika, et siis üheskoos võistluspaik kodumaa suure juubeli vääriliseks muuta.

EV100 medalid antakse kõikide distsipliinide esikolmikutele üle EMFi hooaja lõpupeol.

Lisainfo võistluse kohta www.msport.ee/events/jaaraja-emv-i-etapp-2018/