Eesti noored Põhjamaade meistrivõistlustel poodiumil

Nordic 2016 Ski Junior 10-12 GP3 poodium Möödunud nädalavahetusel (13-14. august) peetud Põhjamaade meistrivõistlused (Nordic Jetski/Aquabike Championship) osutusid taas Eesti noortele edukateks, kui Mattias Reinaas (Kohila MK) võitis meistritiitli klassis Ski Junior 10-12 GP3 ja teise koha klassis Ski Junior 13-16 GP3. Ski Junior 13-16 GP3 klassi kolmas koht tuli samuti Eestisse, Mattias Siimannile (BRP RT). Mattias Siimann osales ka vaid Sea Doo Sparkidele mõeldud klassis Runabout GP4 Junior, kus saavutas 3. koha.

Marten Männi (Freetime Racing) osales täiskasvanute klassides ning saavutas 1. koha klassis Ski GP2. Lisaks Martenile 11. koht klassis Ski GP3 ja 4. koht kõige kiiremast Ski klassis GP1.

Ski Veteran GP1 klassis tõusis 6 rootslase hulgas poodiumi teisele astmele Andres Lauri (Speedline Racing). Esimeseks tuli Mats Örtendahl (SWE), kolmas Niklas Larsson (SWE).

Runabout klassides osutas Euroopa parimatele konkurentsi Valeri Trujevtsev (SK Jetsport), tulles Runabout GP1 ja GP2 klassides 5. kohale. Runabout GP2 klassis osales ka Erkki Koppel, kelle tulemuseks 12. koht. Samas oli eestlastel ka ebaedu, kui esimeses sõidus toimunud kokkupõrge muutis Andrus Luti (Piston Racing) võistlusmasina sõidukõlbmatuks.

Ski Junior 13-16 GP3 poodium: