Eesti sai uue Motomissi!

(vasakult) Sandra Roosme, Katrin Põldma, Liis Simson

Laupäeval, 9. märtsil valiti Eesti suurima motomessi Tallinn Motor Show käigus “Motomiss 2019”. Kolmandat aastat järjest peetud missikonkursi võitis tänavu Katrin Põldma, esimeseks printsessiks tuli Liis Simson ning teiseks printsessiks Sandra Roosme. Kõik kolm on ise aktiivsed motonaised, kes sõidavad tsikliga pea aastaringselt.

Esikolmik selgus tänavu mitme erineva tegevuse punktide liitmise tulemusena. Nii võistlesid näitkeks missikandidaadid eletritsiklil ja jalgrattal, kus mõlemad mõõduvõtud võitis Katrin Põldma, kes võistleb motokrossis ja jäärajavõistlustel külgkorviga olles ise juhi kohal. Sportlikele tulemustele lisati ka žürii ja publiku punktid peale mida selgusidki tänavused parimad. Punktide liitmisel pärjati Motomiss 2019 tiitliga Katrin Põldma, esimesene printsess on tänavu Liis Simson ning teisene printsess Sandra Roosme. Publik sai oma lemmiku poolt hääletada kohapeal ning nende lemmikuks oli sellel aastal Liina Männamaa.

Žüriisse kuulusid tänavu 2018 aasta parim naismotosportlane Kadri Ehamäe, ajakirjanik ja PR ekspert Taevas Ofilvys Liilit Kirss, Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu kohtunik ning personaaltreener Lilian Rannu, WIMA liige ja Müstika Tantsustuudio omanik Berit Vill, ringrajasõitja Hannes Soomer ning missivõistluste toetajate Škoda Laagri ja Motokaubad.ee esindajad.

Kuigi missid võistlesid reedel ja laupäeval ning võitjad on juba selgunud, siis homsel viimasel messipäeval on kaunitarid taas messil kohal, aga siis juba kui auväärsed külalised.