Enduro Balti meistrivõistlustelt tõid eestlased hulgaliselt medaleid

Sõmerpalu Motoklubi juht Aivar Leok Balti parima enduroklubi karikaga.
Möödunud nädalavahetusel autasustati Lätis enduro Balti meistrivõistluste medalivõitjaid ning traditsiooniliselt oli eestlaste medalisaak seal arvukas.

Meistrivõistluste arvestuses sai klassis E1 Veiko Rääts (Sõmerpalu MK) 2. koha. Klassis E2 oli Martin Leok (Sõmerpalu MK) samuti 2. Klassis E3 võitis teise koha Elary Talu (Sõmerpalu MK). Juunioride klassis tõid kaksikvõidu Eestisse Reio Timmi (Sõmerpalu MK) ja Egert Veltson (RedMoto Racing). Seenioride klassis sai teise koha Toivo Nikopensius (Paikuse MK).

Karikaarvestuses kuulus Hobi klassi esimene koht Kalev Kriisile (Sõmerpalu MK) ja kolmas koht Tajo Andressoole (Tartu Enduro Klubi). Algajad C klassi esikolmiku moodustasid Mirko Raup (Sõmerpalu MK), Jüri Kommer (Tartu Enduro Klubi) ja Kristjan Kolsar (RedMoto Racing). Veteranide klassi teise koha tõi Eestisse Madis Pool (Pärnu Motoclub). Naiste arvestuse võitis aga Keity Meier (MC Panter).

Ka Baltikumi parima enduro klubi karikas toodi Eestisse ning selle võitis Sõmerpalu Motoklubi.

Balti meistri- ja karikavõistluste arvesse läks 2016. aastal kuus endurot, millest kolm toimusid Eestis ja kolm Lätis.