Erki Kahro Arenacross-UK 4. etapil: Kiirusega võib rahule jääda, tulemusega mitte

Arenacross_Liverpool640Pühapäeval peetud järjestuses neljandal Arenacross-UK etapil Liverpoolis S.J.R Kawasaki meeskonnas võistleval Erki Kahrol oli ebaõnne eelsõitude voorus. Kukkumise tagajärjel pidi esimese vooru eelsõidu katkestama 7.kohalt.

Teine eelsõidu voor oli märgatavalt parem ning õnnestus ületada finišijoone 11-dana. Viimase võimaluse voorus oli Erki samuti 11.kohal. Paraku see tulemus ei andnud pääsu õhtu finaalsõidule.

Erki Kahro kommentaar: “Kiirusega võib rahule jääda, tulemusega mitte! Mul on vaja kvalifikatsiooni kiirust parandada, et saada eelsõitudeks hea stardikoht. Sel korral kvalifikatsioon ei õnnestunud, sellele järgnesid halvad stardid. Kiirus ja enesetunne lähevad koguaeg paremaks ja see tähendab, et liigun õiges suunas. Teises eelsõidus olid liidritega ringiajad samas sekundis. Nüüd on vaja kvalifikatsiooni aeg heaks saada ja usun, et siis pole finaali pääs mägede taga.”

Meeskonna juhi Steve James´i sõnul on Erki saanud rohkem enesekindlust sõidu osas. Paremaks on läinud ka ringiajad, mis annab kindlust, et järgnevad kolm etappi toovad rohkem edu.

Järgmine võistlus leiab aset juba 09.02.2014 Newcastle´is, The Metro Arenal. Antud võistlus on järjestuses viies seitsmest peetavast etapist.