Gert Krestinov Inglismaal 8.

Gert Krestinov. Foto: Rauno Kais
Pontrilase krossirajal sõideti British Pirelli Masters nimelise motokrossisarja kolmas etapp, millest võttis osa ka Gert Krestinov.

Ajasõidus sai Krestinov (Honda) MX1 ja MX2 klassi sõitjate hulgas kirja 9. aja. Esimese sõidu avaringilt tuli Krestinov teise kümne lõpuks, kuid sõidu edenedes parandas oma kohta ja oli lõpuks 13. Sõidu võitis Krestinovi meeskonnakaaslane Kristian Whatley Brad Andersoni (Yamaha) ja Alex Snow (Husqvarna) ees. Teine sõit kulges eestlasel tunduvalt paremini, kui ta oli esimese ringi järel kaheksas ja sõidu poolel maal möödus ühe ringi jooksul kahest konkurendist ning sõitis ülejäänud distantsist kuuendal kohal. Whatley võitis ka selle sõidu Andersoni ees, kolmandaks sõitis end seekord avasõidus neljanda koha saanud Jake Nicolls (KTM).
Kahe sõidu kokkuvõttes võitis MX1 klassis Whatley (90 punkti), kellele järgnesid Anderson (86 p) ja Nicolls (80 p), Krestinovile kuulus 67 punktiga kaheksas koht.
Peale kolme etapp juhib sarja Whatley (262 p), Anderson jääb temast 14 ja Pontrilases viienda koha saanud Ashely Wilde (Honda) 40 punktiga, ainult kahel etapil osalenud Krestinov on 106 punktiga 8.