Harley-Davidson autasustab projektitsiklite konkursi parimaid kinkekaartidega

Harley-Davidson annab kolmele Tallinn Motor Show projektitsiklite konkursi “Custom” kategooria parimale auhinnaks kinkekaardid.

Mootorrattamessi Tallinn Motor Show raames 9.-11. märtsil 2018 Saku Suurhallis toimub üle 1000-eurose auhinnafondiga projektitsiklite näitus-konkurss, mis on kahel varasemal aastal olnud üheks publiku suurimas huviobjektiks.

Projektirataste konkurss toimub esmakordselt neljas kategoorias: Custom (chopperi- ja bobberilaadsed tsiklid), Street (Streetfighterid jt baigilised), Historic (30-aastased ja vanemad taastatud rattad) ja Open (kõik muu). Iga kategooria võitja saab rahalise auhinna ja kategooriate esikolmikutele on erinevad toetajad välja pannud omad auhinnad. Konkursi auhinnafond ületab 1000 eurot. Kõigi osalejate vahel selgitatakse välja ka „Publiku lemmik“.

Konkursil saavad osaleda kõik ümber- või iseehitatud, restaureeritud rollerid, mootorrattad, ATV-d, quadid jms. Siia hulka kuuluvad kindlasti ka võidusõidutsiklid. Konkursil osalemiseks tuleb täita registreerumisvorm Tallinn Motor Show veebilehel: www.motorshow.ee/projektirattad