Hooajal 2015 stardib Kevin Kuusiku kõrval kaardilugejana Kuldar Sikk

(vasakult) Kuldar Sikk ja Kevin Kuusik. Foto: Erakogu
(vasakult) Kuldar Sikk ja Kevin Kuusik. Foto: Erakogu
Uus rallihooaeg on kohe käes ja ettevalmistused juba käivad. Algaval aastal istub Eesti meistrivõistlustel A6 rühmas osaleva rallisõitja Kevin Kuusiku kõrval kaardilugejana Kuldar Sikk.

Alates 2014 sügisest sõidab Kuusik A-rühma autoga Ford Fiesta R2. Ka noormehe uus igapäeva sõiduvahendiks on Ford Fiesta ST, et treeningutest maksimaalset kasu saada. Eelmised kaks hooaega istus Kuusiku kõrval kaardilugejana Carl Terras, kellega saavutati etapivõit ning jõuti korduvalt poodiumile. Kuusiku sõnul oli vaja aga uusi teadmisi, et edasi areneda ja Sikul on kahtlemata palju kogemusi, mida jagada.

“Olen alati püüdnud noori aidata ja loodan, et minu kogemustest on Kevinile abi ning saan aidata tal areneda paremaks ja kiiremaks sõitjaks,” kommenteeris alanud koostööd üks Eesti kogenumaid ja edukamaid kaardilugejaid Kuldar Sikk.

Kuusiku enda sõnul on esimesed emotsioonid vägagi positiivsed: “Vahetasime välja kiiruslegendi koostamise süsteemi ja nagu iga uus asi, vajab ka see palju harjutamist. Usume, et uuest legendist saab asja ja näeme kõvasti vaeva, et kõik õnnestuks. Ka uuel hooajal on meil au sõita OT Racingu ridades ja täname kogu meeskonda senise suure panuse eest.”