Jan Kalmet püstitas Aravete Mini 60 klassi rajarekordi

19. septembril toimus Aravete kardirajal EMV VIII ja Eesti Koolispordi MV ühine etapp. Liqui-Moly Roli Teamist osalesid võistlusel Richard Viigisalu, Mark Dubnitski, Eric Marcus Jaanimets, Laura Pomerants, Jan Kalmet, Alexander Vilaev, Jana Erika Ralman ja Nicy Speedy.

Jan Kalmet uuendas Aravete kardiraja rekordit ja võttis selle klassis Mini 60 oma nimele. Uue rekord on 48,717.

Klassis Cadet saavutas Mark Dubnitski esimese koha ja Eric Marcus Jaanimets kolmanda koha. Klassis Mini võitis Alexandr Vilaev kolmanda koha. Eesti Koolispordi Liidu arvestuses saavutasid Mark Dubintski esimese koha, Eric Marcus Jaanimets ja Alexander Vilaev kolmanda koha.
Klassis Cadet võistlevad Mark Dubnitski, Richard Viigisalu ja Eric Marcus Jaanimets saavutasid kvalifikatsioonis järjestuse Mark esimese koha, Eric Marcus neljanda koha ja Richard viienda koha. Eelfinaali võitis Mark ja Eric Marcus sai kolmanda koha kuid valestardiga lisatud 10 sekundit kukutas ta neljandale kohale. Richard saavutas kolmanda koha. Finaali võitis kindlalt Mark. Eric Marcus ja Richard võitlesid terve võistluse poodiumi kolmanda koha pärast. Viimasel ringil kaotas Richard kolmanda koha ning pidi leppima nelja kohaga. Eric Marcus võitles ennast pooldiumi kolmandale astmele.

Klassis Micro 60 oli Laura Pomerants kvalifikatsiooni kümnes.Eelfinaalis hoidis Laura oma kohta. Finaalis tõusis ühe koha ning oli finisis üheksas.
Klassis Mini 60 saavutas Alexander Vilaev kvalifikatsioonis teise koha. Eelfinaalis sai ta viienda koha. Finaalis võitis Alexander kolmanda koha. Jan Kalmet saavutas kvalifikatsioonis hea kolmanda koha. Eelfinaalis sai Jan neljanda koha ja finaalis pidi leppima üheksanda kohaga, kuna kokkupõrge kaasvõistlejaga kaotas ta palju aega. Jana Erika Ralman oli kvalifikatsioonis üheksas. Eelfinaali lõpetas Jana seitsmendana ja finaalis tubli viies koht.

Klassis Junior sõitev Nicy Speedy oli kvalifikatsioonis üheksas. Eelfinaalis samuti finisis üheksas koht. Finaalis kaotas ühe koha ning oli kümnes.