Jetispordi Eesti meistritiitlid jagatud

Möödunud nädalavahetusel selgusid Valklas jetispordi rajasõidu ja enduuro Eesti meistrid ja karikavõitjad. Kokku osales hooajal 2017 Piston Racing Eesti meistri- ja karikavõistluste kolmel etapil erinevates klassides 112 startijat.

Eesti meistritiitlid anti välja kümnes võistlusklassis ja Eesti karikavõistlused korraldati neljas võistlusklassis.

Noorteklassis SKI Junior GP3 läks Eesti meistritiitel Soome, Severi Salonenile.Teiseks tuli Mattias Siimann ja kolmas oli Mattias Reinaas.
Naiste klassis SKI Ladies GP1 tuli Eesti meistriks noor Pärnu võidusõitja Jasmiin Üpraus, teise koha saavutas Helen Lauri ja kolmandaks tuli Euroopa meistrivõistluste hõbemedali omanik Kätriin Nilbe.
SKI GP1 klassis kuulus meistritiitel hetkel MM-sarjas kuuendat kohta hoidvale Marten Männile, teiseks koha saavutas Hendrik Pindmaa ja kolmandaks tuli Andres Lauri.

Runabout GP1 klassis tuli Eesti meistriks Erki Laiakask, teise koha saavutas Andrus Lutt ja kolmas koht kuulus Ralf Üprausile.

Suurima osavõtjate arvuga SKI Beginner GP1 klassis läks Eesti Karikavõit Priit Poršnevile, teise koha saavutas Heigo Kopso ja kolmas koht kuulus Jaak Ravensbergile.

Enduuro SKI GP1 Eesti meistritiitli võitis viimase etapi võitnud Miina Kallikorm, teiseks tuli Marten Männi ja kolmas oli Priit Poršnev.

Runabout GP1 Enduuro Eesti meistritiitli võitis Priit Kampus, teine oli Margus Kesküla ja kolmandaks tuli Karol Maide.