Kestvuskrossi meistrivõistlused jätkuvad atraktiivsel Kohtla-Nõmme rajal

Eeloleval pühapäeval sõidetakse Kohtla-Nõmme motokeskuses kestvuskrossi Eesti meistri- ja karikavõistluste eelviimane etapp, kus võistlejaid ootab põnev ja pikk rada, mis on samas sõidetav ka algajatele sõitjatele.

Kohtla-Nõmme endisele kaevandusalale rajati võistluse organisaatorite poolt maha veel pikem ja huvitavam rada kui eelmisel aastal ning sooloklasside raja pikkuseks on tänavu 7,5 kilomeetrit. Rada sisaldab palju häid suuri tõuse ja laskumisi, kuid samas on trass aga läbitav kõigile, isegi nendele sõitjatele, kes tulevad esimest korda võistlusrajale. Seega on tegemist väga mitmekesise rajaga ja kellel aega vaiksemalt sõita, saab nautida head vaadet üle Virumaa metsade. Neljarattaliste raja pikkus jäi aga samaks, kui 2017.

Võistlus algab pühapäeval kell 11:30, kui rajale lähevad kõik sooloklassid ja seda mitmes stardireas. Olenevalt võistlusklassist on sõidu kestuseks minimaalselt 1 tund ja maksimaalselt 2 tundi. Quadid ja ATV-d lähevad Kohtla-Nõmme maastikku vallutama aga kell 14:00.
Täpsema ajakava ja sõitude kestusesed leiab võistluse juhendist https://msport.ee/wp-content/uploads/2018/03/KNKK-Juhendvalmis2.pdf, registreerunud võistlejate nimekiri asub https://msport.ee/events/kohtla-nomme-kestvuskross-2018/.