Kiirendusvõistlus tuleb suurlinna!

Foto: Tarmo Tomson
Foto: Tarmo Tomson
Juba eeloleval nädalavahetusel saab avapaugu Eesti Kiirenduse Karikasari, mille esimene etapp vurab paljudele lausa koju kätte – Tartusse! Samas pole vaja ohutuse pärast hirmu tunda, sest põnev üritus toimub koostöös Politsei ja Maanteametiga.

Rahvusvahelist võistlust korraldava Estonian Drag Racing Associationi esindaja Kaarel Orase sõnul tehakse säärast koostööd esmakordselt ja toimuma saab see ohutu liiklemise kampaania raames. „Tasub kindlasti kohale tulla, sest show- ja demosõite teevad Eesti kiiremad spetsiaalautod,“ lubab mees.

Tule kogu perega!

Laupäeval pääsevad rajale kõik Eesti kiirenduse Karikasarja kuuluvad võistlusklassid. Lisaks on võimalik oma auto ja enda võimed proovile panna klassis Test & Tune, kuhu võib registreeruda ükskõik kes, ükskõik millise autoga.

Tartu-Räpina maanteel, Juudi kalmistu ja Lohkva ringi vahelisel alal avatakse väravad pealtvaatajatele kell 11.00, võistlussõitude alguseks on 12.00. Kohale tasub korraldajate sõnade kohaselt kindlasti tulla kogu perega, sest lisaks ülipõnevale võistlusele on olemas ka toitlustus ja muu meelelahutus. Pealegi saavad allameetrimehed sisse täiesti tasuta!

Korraldajatel on pealtvaatajatele ka väike palve. Nimelt palutakse võimalusel üritusele tulla kas jala või eelistada ühistransporti ning kindlasti parkida oma sõiduk selleks ettenähtud kohta jälgides kõiki liikluskorraldusreegleid. „Spetsiaalne parkla on tehtud Annelinna Prisma juurde, kus kõige ülemine parkla on spetsiaalselt kiirendusvõistluste pealtvaatajatele mõeldud,“ selgitab Oras.

Pileti hind 5€
Perepilet 10€
Allameetrimehed tasuta!

Võistlusele registreerimine:

Eelregistreerimine toimub kodulehel ja on avatud kuni reede õhtuni. Kohapealne registreerimine toimub kuni laupäeva hommikuni (11.30).