Külgvankriga mootorrataste MM-sari jätkub juba sellel nädalalõpul Lätis

l_8766056.-7. juunil toimuvad Stelpe Auto-ja puhkepargis külgvankriga mootorrataste maailmameistrivõistluste etapp ning quadracerite Euroopa meistrivõistluste etapp. Lisaks eeltoodule toimuvad külgvankriga mootorrataste BMA Ida-Euroopa meistrivõistlused seenioridele, veteranidele ning õhkjahutusega külgvankritele.

Eestlaseid osaleb mõlemas masinaklassis mitmeid eesotsas tänavu terve MM-karusselli kaasategeva Eesti ja Läti meistri Kert Varikuga, kellel tänavu korvis lätlane Haralds Kurpnieks ja Quadides peamiselt Euroopas võistleva Priit Järvlooga. Registreerunud võistlejate nimekirjaga saab tutvuda lehel www.piladzis.lv/files/jaunais_saraksts.pdf.

6.juuni õhtul järgneb pingelistele kvalifikatsioonivõistlustele “Pihlaka mototrassi” ööpidu, kus esinevad Makonstumeji ja DJ Ziggy ning kell 23:00 toimub grandioosne ilutulestik.

„Pihlaka mototrassi” infrastruktuur on loodud spordiks ja meelelahutuseks, kus igaüks saab oma meele järgi puhata. Pealtvaatajate jaoks on kenas pargis asuv kämping, mis avatakse juba reedel, 5.juunil.

Tavapilet maksab laupäeval 10 ja pühapäeval 20 eurot, kahepäeva pileti hind on aga 20 eurot. Alla 13-aastaste laste ja Läti pensionäride pileti hinnad on vastavalt 7, 10 ja 10 eurot. Alla 7-aastased lapsed ja puuetega Läti elanikud saavad võistlust jälgida tasuta. Pilet öisele peole maksab eraldi 5 eurot, koht autoparklas 3 eurot ning kämping 20 eurot. Piletite eelmüük toimub Biļešu serviss müügipunktides (www.bilesuserviss.lv) ja võistluste ajal kohapeal.

Lisainfot ürituse kohta leiab veebilehelt www.piladzis.lv.