Liqui-Moly Roli Team’il Rapla kardirajal edukas päev

04. juulil toimus Rapla kardirajal Eesti meistrivõistluste neljas etapp, kus Liqui-Moly Roli Teamist osalesid võistlusel Richard Viigisalu, Mark Dubnitski, Eric Marcus Jaanimets, Laura Pomerants, Jan Kalmet, Georg Martin Tintse, Alexander Vilaev ja Jana Erika Ralman.

Laupäevane võistluspäev kulges suviselt ning päikselises kuumuses. Tublid olid noored võistejad Cadet klassis ,kus saavutad Mark Dubnitski teise ja Richard Viigisalu kolmanda koha. Klassis Micro 60 võidutses Jan Kalmet.

Klassis Cadet võistlevad Mark Dubnitski, Richard Viigisalu ja Eric Marcus Jaanimets hõivasid selle hooaja kõige tihedamas kvalifikatsioonis kohad teisest neljandani. Esinelik mahtus 0,7 sekundi sisse. Eelfinaali ja finaal ei toonud võistlejate järjestuses muutusi ning finiseeriti järjestuses Mark teine koht, Richard kolmas koht ja Eric Marcus neljas koht.

Klassis Micro 60 oli teistele püüdmatu Jan Kalmet, kes kindlalt oli parim kogu võistuspäeval ja võitis võistlussõidud. Laura Pomerants oli kvalifikatsioonis 11. Eelfinaalis saavutas Laura 10 koha. Finaali lõpetas ta aga 11 kohaga.

Klassis Mini 60 oli Alexandr Vilaev kvalifikatsioonis kolmas. Eelfinaalis hoidis ta oma kohta ning finisis oli ta kolmas. Finaalis tuli aga Alexandril katkestada. Georg Martin Tintse saavutas kvalifikatsioonis 10 koha. Eelfinaalis tuli mõned kohad loovutada ning Georg Martin sai 12 koha. Finaalis suutis ta leida hea kiiruse ning oli finisis kuues. Jana Erika Ralman oli kvalifikatsioonis 6 kohal. Eelfinaali lõpetas Jana seitsmendana ja finaalis tubli sõiduga saavutas 5 koha.

Järgmine Eesti Meistrivõistluse 5 ja 6 etapp toimub 24 ja 25.07 Hiiumaal Käina Kardirajal.