Mark Dubnitski võitis Aravetel, Aleksander Vilaev rammiti välja eelviimase võistluse kurvis

Mark Dubnitski. Foto: Tõnis Krikk
Väga tihe konkurents oli seekord Aravetel toimunud EMV etapil kõigis võistluste klassis. Klassi Micro 60 ajasõidu ja esimese eelsõidu võitis meie Mark Dubnitski. Teises sõidus oli Mark teine ja finaalsõidus pealae stardi kollisiooni Mark kukkus rivi lõppu. Markil õnnestus ennast kokku võtta ja sõita kõigist konkurentidest mööda. See oli kõige raskem ja usume, et ka kõige magusem selle hooaja Marki võit. Palju õnne Mark!

Klassis X30 Junior esindes meid Aleksander Vilaev, kellel oli seekord võimalus finiseerida poodiumil. Kahjuks Aleksander rammiti välja eelviimases võistluse kurvis. Paar ringi finishini oli Aleksander viiendal positsioonil ja kaotas eessõitvale grupile umbes 5 sekundid. Kuna kahes viimaste ringide liidri grupis käis täielik „katmine“, õnnestas Aleksandril neile lähemale tulla ja mööda sõita Andreas Lootusest. Eelviimases kurvis alustas Andreas liiga hilja oma möödasõidu manöövrit ja rammis Aleksandri välja. Aleksander näitas terve võistluse jooksul väga tugevat sõitu ja finaalsõidus pingutas viimase ringini. Tubli Alex!

Klassis Mini 60 oli seekord rajal 23 võidusõitjat ja kahtlemata on see hetkel kõige konkukurentsi-tihedam klass Eesti kardispordis. Meid esindasid sellel võistlusel Markus Kajak, Dominik Sinkevits ja Artjom Vedennikov. Ajakontrolli sõidus kõige kiirem oli meie uustulnuk Markus Kajak, kes suutis ennast sõita 6-le positsioonile. Dominik oli kümnes ja Artjom üheteistkümnes. Kahjuks ühes eelfinaalisõidus pidi Markus maha tulema ja sellega startis Markus 14 positsioonilt. Stardis sõitis talle konkurent küljelt sisse ja roolivarras läks kõveraks, Markus kukkus alla. Markus näitab hooaja algusest peale suurt lootust võidule ja seekord vaatamata teh.rikkele kõvera kardiga õnnestus mitmest kaasvõistlejast mööda sõita. Väga tubli Markus! Sul kõik võidud veel ees!
Dominik Sinkevits finiseeris sel hooajal oma parimal kuuendal positsioonil, Artjom Vedennikov kes võttis tehnikast maksimumi ja finiseeris üheteiskümnendal positsioonil. Väga tublid!

Tahame tänanda meie sponsorit Liqui-Moly Eesti OÜ! Ilma nende toetuseta selliseid tulemusi saavutada oleks kindlasti raskem. Suur tänu ka kõigile meeskonnaliikmetele!

Liqui-Moly Roli pressiteade