Mark Villem Moor võitis kardispordi Läti meistritiitli

Mark Villem Moor
Smiltene kardirajal tõmmati nädalavahetusel joon alla kardispordi Läti hooajale. Kõige võimsamas, KZ2 klassis kindlustas finaalsõidu kolmanda kohaga meistritiitli Mark Villem Moor (Aix Racing Team).

Kuuest osavõistlusest kolme võidu ja ühe vähem sõidetud etapiga edestas eestlane valgevenelast Anton Astašenkot ja lätlast Martins Lapinsit. Näidatud tulemused kokkuvõttes andsid Moorile ka Läti Pro Kart meistritiitli.

Mark Villem, kes selle aasta KZ2 Eesti meistritiitli lukustas kaks etappi enne kahte viimast etappi, võttis lõunanaabrite hooaja ja oma tegemised kokku: „Kuna sel aastal miskipärast Balti meistrisarja ei korraldatudki, võtsime Läti võistlused alguses plaani kui ühe võimaluse võrrelda ennast meie piirkonna parimate sõitjatega eesmärgiga treenida kodusteks mõõduvõttudeks. Kui aga kahe esimese võistlusega oli kaks võidukarikat kodus, läksime juba sarja võidu peale välja. Üks suvine võistlus jäi üldse kaasa tegemata, sest see kattus Eesti meistrivõistluste nädalavahetusega. Olen väga rõõmus ja rahul, et olen nüüd kiireimas kardiklassis kahe riigi meister. Selle nimel on kõvasti harjutatud, tööd tehtud ja vaeva nähtud. Tänan meeskonda ja kõiki oma koostööpartnereid ning toetajaid. 2018.hooaja ettevalmistus algab täna ja kohe, nüüd tuleb ennast proovile panna Euroopa suurtel võidusõitudel.“