Marten Männile jetisõidu maailmameistrivõistluste etapi ajasõidus seitsmes koht

Marten Männi. Foto: Vittorio Ubertone
Eile algasid Dubais, Kite Beach’il jetisõidu maailmameistrivõistluste etapi esimesed sõidud. Hommikul alustati vabatreeningutega, millele järgnesid Pole Position ajasõidud. Ski GP1 klassis sõitev Marten Männi sai kirja kahel korral seitsmenda aja.

Kokku startis Dubais 20 Ski GP1 klassi sõitjat. Esimeses ajasõidus oli Marten Männi seitsmes, mis tagas talle edasipääsu 10 hulka, kes tegid ka teise ajasõidu. Selles püsis Männi pikalt oma ajaga kuuendal kohal, lõpus pääses siiski üks konkurentidest temast mööda ja nii jäi talle kirja seitsmes aeg. Ajasõidu võitis Belgia sõitja Quentin Bossche.

Ajavahe Dubaiga on kaks tundi. Reedel peetakse kaks võistlussõitu, Ski GP1 on igas sõiduvoorus esimene start. Reedene esimene sõit algab Eesti aja järgi kell 8.00 ja teine kell 13.00.
Laupäeval on kavas viimane võistlussõitja selle alguseks on 13.00.

Nii live timing kui ka sõitude teleülekanded on nähtavad sarja ametlikul kodulehel http://www.aquabike.net