Motokrossi meistrivõistlused jätkuvad laupäeval Karksi-Nuias

Foto: Rauno Kais

22. juunil sõidetakse Karksi-Nuia lähistel asuval Ainja krossirajal Eesti motokrossi meistrivõistluste kolmas etapp külgkorvidele ja quadidele, kus stardivad enamus Eesti parimatest sõitjatest, kellele tulevad konkurentsi pakkuma kiired naaberriikide sõitjad.

Kuigi lõplik stardinimekiri selgub alles võistluspäeva hommikul Ainja rajal kohapeal, siis hetkeks on end kirja pannud juba MM-etappidel tegusid teinud Janis Daiders, kellel korvis eelmise aasta Eesti meister Tanel Kõiv, samuti MM-kogemusega kiire Venemaa sõitja Igor Rodionov, kelle paarimeheks samuti eestlane Maurice Lina ning Kiviõli MM-etapil punkte noppinud Gert Gordejev ja Keit Kivaste ning Markus Normak ja Karl-Albert Kasesalu.
Quadidel on startimas kõik kohalikud parimad eesotsas 2-kordse Euroopa meistri Kevin Saarega, kes võitis kindlalt viimati Kiviõlis peetud EM-etapi. Lisaks meie ässadele on rajal kiired soomlased Niko Laakso ja Max Karilainen ning nobedad Läti sõitjad.

Võistluse avamine toimub laupäeval kell 11:00 ning esimene start antakse 11:30, kui rajale lähevad noorte Q100 klassi sõitjad.

Sarnaselt eelmistele aastatele on põhiklassidele külgvankrid ja Quad Open rahalised auhinnad ja ka tänavu on pealtvaatajatele mõeldud ja nii loositakse finaaletapil Langel kõikide hooaja jooksul pileti ostnute vahel kvaliteetne auto järelhaagis firmalt Brentex.

Täpsem info võistluse kohta:
https://msport.ee/events/karksi-nuia-motokross-emv/