Nädalavahetusel selgitati välja mototrialis Balti meistrid

B klassi TOP3

22-23 augustil 2020 leidis aset Vasalemma rallikrossi rajal Balti meistrivõistlused mototrialis. Balti meistritiitlile võistlesid kaks meistriklassi B ja E.

Kuna tegemist on mototriali kõrgema ja prestiižema võistlussarjaga, siis võistlustulle astusid lisaks Eesti ja Läti võistlejatele ka mitmed põhjanaabrid Soomest, kes pakkusid Balti riikide võistlejatele tugevat konkurentsi. Võistlejate arv ületas 60 inimese piiri, mis andis igasse klassi tugeva ja huvitava võistluspinge, kus enamusel tuli oma parimad oskused mängu panna. Punktiarvestustes oli kahepäeva arvestuses võistlus väga tasavägine ning iga võistleja võistles mõlemal päeval oma parima resultaadi eest viimse pingutuseni.
Võistluse korraldajaklubi GasGas Motoklubi näitas taaskord kõrget taset võistluste korraldamisel, kus iga klassi raskusastmed olid väga hästi läbi mõeldud.

Niks Alksnis Vasalemmas

Kõrgema kategooria B klassi Balti meistritiitel läks Lätti ja noorte E klassi Balti meistritiitel jäi Eestisse, kus tublid eesti poisid ei andnud tiitlit käest.

B klassi paremik:
1. Niks Alksnis (Läti, Viking Trial)
2. Artis Alksnis (Läti, Viking Trial)
3. Arvis Alksnis (Läti, Viking Trial)

E klassi noored paremik:
1. Daren Michelis (Eesti, Panter motosport)
2. Karl Leis (Eesti, Tapa traieliklubi)
3. Otto Truu (Eesti, Tapa traieliklubi)

Kõikide klasside tulemusi näeb SIIT.

E klassi TOP3