Naistetraiel Vol 2

Foto: Ingmar Eriste
Foto: Ingmar Eriste
Keity Meier kutsus pühapäeval taaskord traielihuvilised naised sõitma. Seekordne sõidupäev leidis aset Tapal. Rõõm oli tõdeda, et kokkutulnud 11 naisest olid pea pooled uued. Kahjuks ei saanud seekord tulla kõik sügisesel sõidupäeval käinud.

Võrreldes esimese treeninguga Holstre-Nõmmel, oli sel korral maastik pisut keerulisem ja traielisõiduks sobilikum, mis pani naised tõsiselt proovile. Vaatamata kergematele kukkumistele, ei visanud keegi püssi põõsasse ning põristamist jätkus mitmeks tunniks.

Eelmisel korral osalenutele anti kiirelt tsiklid kätte ning saadeti mäenõlvale sügisel õpitut meelde tuletama. Teistele jagas Keity enne tsikli käimalöömist traieli põhitõdesid ning harjutati tasakaalu ja sõidutehnikat seisva mootoriga tsiklil. Seejärel prooviti värskelt õpitut rakendada siledal maal sõites. Kuna samal ajal toimus ka meeste ühistreening, siis jagus personaalseid nõuandjaid igale naisele.

Peale harjutuste tegemist said kõik proovida ka rajal sõitu. Selleks oli üles pandud kaks erineva raskusega väikest etappi.

Päeva lõpus oli naiste nägudelt võimalik lugeda vaid rahulolumärke, vaatamata sellele, et üks neist oli kukkudes lõhkunud oma püksid.

Loodetavasti sai treeningust nii mõnigi indu soetada endale isiklik tsikkel ja hakata ka võistlema. Sel hooajal on lootus lisaks Keityle rajal näha veel vähemalt kahte naist!

Aitäh kõikidele osalenutele ja tsiklilaenajatele! Kes ei saanud sõiduisu täis, võtke ühendust Keityga!
Edukat hooaega kõikidele naismotosportlastele ja muidu motohuvilistele naistele!

Taaskohtumisteni!