Ott Tänak: “Ilma Eesti toetajateta ei oleks me niikaugele jõudnud.” (VIDEO)

Ott Tänak ja Raigo Mõlder Monte Carlo testil. Foto: DMACK
Ott Tänak ja Raigo Mõlder Monte Carlo testil. Foto: DMACK
2016. aastal autoralli MM-sarjas DMACK World Rally Team ridades sõitvad Ott Tänak ja Raigo Mõlder teevad põhjalikke ettevalmistusi jaanariks algavaks MM-hooajaks. Väga suur roll selles, et meie esisõitjad saavad autoralli MM-sarjas osaleda, on pikaajalistel Eesti toetajatel.

„See, et teeme kaasa taas terve hooaja on fantastiline ja ootame uut aastat suure huviga. Me ei oleks niikaugele jõudnud, kui meil poleks olnud läbi aastate häid Eesti toetajaid, kes uskusid meisse. Selleks, et aga päris tippu jõuda, on minu ja Raigo ümber vaja tugevat meeskonda ja taustajõudusid, mis omakorda nõuab rahalisi vahendeid. Seepärast olemegi väga tänulikud eesotsas Oleg Grossile ning Saaremaa ettevõttele Tesman ja teistele kauaagsetele toetajatele, kes on meiega ka uuel aastal ja aitavad meil anda endast parimat.” räägib Ott Tänak.

Nädalavahetusel tegid Ott Tänak ja Raigo Mõlder DMACK World Rally Teami Ford Fiesta RS WRC’ga põhjaliku testipäeva. Eesmärgiks oli leida sobivad rehvid hooaja esimeseks etapiks, Monte-Carlo MM-ralliks ja kokkuvõtvalt jäid nii sõitjad kui meeskond testipäevaga väga rahule.

„Sõitsime umbes 300 kilomeetrit ja selle järel võime öelda, et meil on paar päris head valikut. Töötame nüüd lähipäevil koos inseneridega kogu info läbi ja siis saab DMACK uue aasta alguseks Monte-Carlo ralliks rehvid ära nomineerida,“ rääkis Ott Tänak peale testi.

DMACK World Rally Team osaleb esimest korda 2016. aastal autoralli MM-sarjas WRC klassis ja meeskonna sõitjad Ott Tänak-Raigo Mõlder teevad kaasa kõik 14 etappi. Autoralli MM-sari algab jaanuaris, kui 18.-24. jaanuaril sõidetakse Monte-Carlo ralli.