Pärnus toimub hooaja suurim jetivõistlus

Foto: Rauno Kais
Foto: Rauno Kais
Sellel laupäeval toimub Pärnu jõel suurejooneline Jetski Freetime Racing Cup 2015, mis on atraktiivses rajasõidus Eesti meistrivõistluste kolmandaks ja Balti meistrivõistluste teiseks etapiks. Osalejaid tuleb Pärnu jõele mõõtu võtma kokku viiest riigist ja stardis on maailmameistrid.

Freetime Racing Cup on kindlasti selle hooaja üks suuremaid võistlusi, mis toob laupäeval, 11. juulil Pärnu jõe äärde, asukohaga Paide maantee 4a, jetisõitjaid Eestist, Lätist, Venemaalt, Soomest ja Leedust. Päev varem, reedel sõidetakse sealsamas Eesti meistrivõistluste teine etapp jettide endurosõidus.

Võistlusklassid jagatakse laias plaanis jettide alusel kaheks, seisvad ehk Ski klassid ja istuvad ehk Runabout klassid. Eraldi arvestustes saab näha nii noori ja Beginners klasside sõitjaid kui ka GP klassides kihutavaid selle ala tipptegijaid. Hooaja kolmandal etapil on stardis erinevate klasside Eesti meistrivõistluste paremik.

Pealtvaatajatele on nii reedene enduro kui laupäevased rajasõidud tasuta, täpsem asukoht on Pärnu jõe ääres Pärnus, Paide maantee 4a. Kuna tegemist on jõerajaga, siis on kogu võistlus kõrge kalda pealt suurepäraselt jälgitav. Kohapeal on läbi mõlema päeva pealtvaatajatele toitlustus ja meelelahutust jagub kogu perele.

Freetime Racing Cup reedesed stardid algavad kell 17:00, laupäeval stardib esimene voor kell 11:30 ja kokku sõidetakse kolm vooru.