Põltsamaa etapp Liqui-Moly Roli Team sõitjatele edukas

Eric Marcus Jaanimets. Foto Tõnis Krikk
08. augustil toimus Põltsamaa Kuningamäe kardirajal EMV VII etapp. Liqui-Moly Roli Teamist osalesid võistlusel Richard Viigisalu, Mark Dubnitski, Eric Marcus Jaanimets, Laura Pomerants, Jan Kalmet, Georg Martin Tintse, Alexander Vilaev, Jana Erika Ralman ja Nicy Speedy.

Klassis Cadet saavutas Eric Marcus Jaanimets esimese koha ja Mark Dubnitski teise koha. 2015 klassi Micro 60 üldvõitja Jan Kalmet siirdus klassi Mini.

Klassis Cadet võistlevad Mark Dubnitski, Richard Viigisalu ja Eric Marcus Jaanimets saavutasid kvalifikatsioonis järjestuse Mark esimese koha, Eric Marcus teise koha ja Richard viienda koha. Eelfinaali võitis Mark ja Eric Marcus sai teise koha. Richard tõusis ühe koha ning oli neljas. Finaali võitis tubli sõiduga Eric Marcus. Mark saavutas teise koha. Richard hoidis oma kohta ning sõitis finisisse neljandana.

Klassis Micro 60 oli Laura Pomerants kvalifikatsiooni üheksas.Eelfinaalis tõusis Laura ühe koha võrra ning sai kaheksanda koha. Finaalis hoidis oma kohta ning sai kaheksanda tulemuse.
Klassis Mini 60 saavutas Alexandr Vilaev kvalifikatsioonis viienda koha. Eelfinaalis võitis ta ühe koha ja sai neljanda koha. Finaalis säilitas ta oma koha ning saavutas neljanda koha. Esimesed stardid selles klassis tegev Jan Kalmet saavutas kvalifikatsioonis tubli kuuenda koha. Eelfinaalis pidi Jan katkestama seoses kokkupõrkel tellinud vigastustega kardil ja ka finaalis ei õnnestunud temal finisisse jõuda. Georg Martin Tintse oli kvalifikatsioonis kolmeteistkümnes . Eelfinaalis sai ta kaheksanda koha ja finaalis finiseeris seitsmendana. Jana Erika Ralman oli kvalifikatsioonis neljateistkümnes. Eelfinaali lõpetas Jana seitsmendana ja finaalis tuli vastu võtta üheksas koht.

Klassis Junior sõitev Nicy Speedy oli kvalifikatsioonis üheteistkümnes. Eelfinaalis parandas ta kaks kohta ning sai üheksanda tulemuse. Finaalis oli samuti üheksas.

Järgmine ja ühtlasi 2015 aasta viimane Eesti Meistrivõistluse 8 etapp peetakse 19.09 Aravete Kardirajal.