Rogert Room Soome mudakrossil 11.

rogert-room-rogertroomRogert Room osales läinud nädalavahetusel Soome motokrossi meistrivõistluste viiendal etapil Karkkilas, mis muutus tänu vesisele ilmale parajaks sopakrossiks.

Kolmandat päeva kestva palavikuga suutis MX1 klassis osalenud Room kvalifikatsioonis välja sõita 16. aja. Esimeses sõidus, mille esikolmiku moodustasid Valtteri Malin, Henric Stigell ja Niko Kalatie, saavutas Room 12. koha. Teises sõidus suutis Room raskel rajal lõpetada 14. kohal. Sõidu võitis Stigell, Ludvig Söderbergi ja Kalatie ees.
Etapi kokkuvõttes võitis Stigell, teine oli Söderberg ja kolmas Kalatie, Room oli 28 osaleja hulgas 11.

Soome meistrivõistlustel on liider samuti Stigell (237 p), kellele järgnevad Söderberg (181 p) ja Joni Roos (177 p), kes oli Karkkilas kokkuvõttes 6. Room on 47 sportlase seas 59 punktiga 13.