Rootsi MM-ralli eelne test andis Ott Tänakule hea tunde

Tanak_Sweden_640Ott Tänak ja Raigo Mõlder teevad eeloleval nädalal oma selle aasta esimese stardi autoralli MM-sarjas. Nende võistlusautoks on Rootsi MM-rallil Ford Fiesta RS WRC ja see on üks kolmest MM-etapist, kus nad tänavu WRC autoga stardivad.

Üheksal MM-sarja etapil on eestlased stardis Ford Fiesta R5 autoga, jahtides WRC 2 sarja punkte. Enne Rootsi MM-rallit tegid Tänak ja Mõlder testi, mis andis meestele hea tunde.
Norras ideaalsetes talvetingimustes tehtud testil läbisid Tänak ja Mõlder 75 kilomeetrit.

„See oli väga hea, et saime selle testi teha. Kõik sujus, eks alguses harjusin taas autoga. Võrreldes selle ajaga, kui ma Ford Fiesta RS WRC autoga viimati sõitsin, pole auto juures suuri muudatusi tehtud. Nii sain auto selle testiga endale üsna sobivaks, ralli käigus saame vastavalt vajadusele muudatusi teha. Võib öelda, et peale seda testipäeva lähen rahuliku südamega ralli starti. Olud Rootsis tõotavad tulla põnevad, hetkel on plusskraadid, nädala keskel lubab külma ja nädala lõpus taas sula. Ootame suure huviga hooaja esimest starti,“ rääkis Ott Tänak peale testipäeva.

Ott Tänak ja Raigo Mõlder stardivad Rootsi MM-rallil M-Sport meeskonna Ford Fiesta RS WRC võistlusautoga. Ralli algab kolmapäeval, kui sõidetakse testikatse ja Karlstadi publikukatse. Ralli finish on laupäeval.