Sander Pärn ja James Morgan katkestasid Poola MM-ralli (VIDEO)

Sander Pärn. Foto: @World
Sander Pärn. Foto: @World
Sander Pärn ja James Morgan (Ford Fiesta R5) alustasid Poola MM-ralli viimast päeva hästi. Päeva esimesel katsel oli neil WRC 2 klassi kaheksas ja teisel seitsmes aeg. Omas klassis olid nad tõusnud kaheksandale kohale. Ralli eelviimane katse oli kindlasti ralli kõige keerulisem, mida kinnitasid ka teised sõitjad.

Vihmasadu muutis katse väga libedaks ja pehmeks ning tee peal oli palju kive. Rehvipurunemisi oli palju ja teiste hulgas ka Pärn ja Morgan. Katsel vahetati rehvi ja saadi jätkata. Kahjuks järgnes sellele libedal katsel väljasõit ja katkestamine.

Samal katsel lõhkusid rehvi ka Ott Tänak-Raigo Mõlder (Ford Fiesta RS WRC), kes olid sellel hetkel Poola ralli liidrikohal. Nad lõpetasid ralli teisel kohal, mis on nende karjääri kõrgeim WRC tulemus ja kindlasti väga tugev esitus neilt läbi terve nädalavahetuse. Ralli võitsid Volkswagen Motorsport sõitjad Andreas Mikkelsen-Anders Jaeger. Karl Kruuda ja Martin Järveoja lõhkusid samuti sellel katsel rehvi ja nemadki vahetasid sarnaselt Pärna ja Morganiga katsel rehvi. WRC 2 klassi arvestuses neile 10. koht.

Sander Pärna ja James Morgani järgmine ralli on planeeritud 15.-17. juulile, kui Tartus, Elvas ja Lõuna-Eestis sõidetakse auto24 Rally Estonia.