Sander Pärn peale testi Portugalis: „Oleme Portugali MM-ralliks valmis!“ (VIDEO)

Sander Pärn. Foto: erakogu
Sander Pärn. Foto: erakogu
Esmaspäeval tegid Portugali MM-ralliks valmistuvad WRC2 klassi sõitjad ralli eelse testi. M-Sport meeskonna Ford Fiesta R5 autoga DMACK Trophy Team’i all sõitvad Sander Pärn ja Martin Järveoja jäid enne hooaja esimest kruusarallit testiga rahule.

„Tänane test oli hea. Proovisime erinevaid seadistusi ja kahte erinevat DMACK rehvisegu. Saime siit vajaliku info ja oleme Portugali MM-ralliks valmis,“ rääkis Sander Pärn peale esmaspäevast testi-ja treeningpäeva Portugalis.

Portugali MM-ralli rajaga tutvumine algab teisipäeval, neljapäeval on ralli avamine Guimarães’is ja sõidetakse üks publikukatse. Reedel on kavas kaheksa, laupäeval kuus ja pühapäeval neli kiiruskatset. Kokku on katseid 19 ja katsekilomeetreid koguneb 368. Portugali MM-ralli liikus eelmisel aastal tagasi põhja poole ja ka sellel aastal on ralli keskuseks Portost põhja poole jääv Matosinhos. Pühapäevaste katsete hulgas on kahel korral Portugali ralli klassiku, Fafe kiiruskatse läbimine, teisel korral on tegu ralli viimase ja Power Stage katsega.

Portugali MM-ralli ajakava: http://uk.rallydeportugal.pt/ResourcesUser/Documentos/Anexos/2016/RG1_VRP16_itineraryv5.pdf

Portugali MM-ralli parimaks jälgimiseks on WRC sarja ametlik kodulehekülg www.wrc.com