Stardib noortesari ZEBRA CUP – “Noored roolis 2014”

Noored Roolis 2013Juba käesoleval laupäeval stardib taaskord eelmisel aastal esmakordselt alustatud noortesari ZEBRA CUP – “Noored roolis 2014”. Avavõistlus peetakse Võrtsjärve jääl koos Eesti jäärajasõidu karikavõistluste etapiga ning osalema on oodatud kõik lapsed vanuses 8-15 aastat. Sarnaselt eelmisele aastale võisteldakse standardsetel Renault Twingodel ning terve hooaja peale on planeeritud 9-10 etappi.

Ehkki võistluste käigus selgitatakse välja ka kiireimad, pole see eesmärk omaette, kuna võistlusest olulisem on noorele autohuvilisele anda aegsasti märku tehnika ja liiklusega seotud ohtudest. Kõrvalistmelt juhendavad noori  roolijaid kogenud sõiduinstruktorid, soovi korral on õpetussõnu võimalik jagada ka lapsevanemal endal.

ZEBRA CUP „Noored roolis 2014“ etapid pakuvad hooaja jooksul noortele võimalusi teha autosõidu eripäradega tutvust nii lumel, jääl, kruusal kui ka asfaldil. Ühe etapi osavõtu tasu on eelregistreerides 20 eurot, kohapeal  registreerudes 25 eurot. Tasumine toimub võistluspaigas kohapeal.

Tutvu võistluse juhendiga ning registreeru osalema siin: http://www.autosport.ee/zebra-cup-noored-roolis-2014