Tallinn Motor Show’l saab esmakordselt uusi autosid proovida

9-11. märtsil Saku Suurhallis toimuva motomessi Tallinn Motor Show raames saab esimest korda messi ajaloos uute autodega proovisõite teha. Hetkeseisuga on huvilistel võimalus proovida vähemalt kaheksat eri automarki.

Tallinn Motor Show eestvedaja Rauno Kais sõnul tundsid autofirmad juba eelmisel aastal messi vastu suurt huvi ning tänavu ongi väljapaneku üheks osaks autode proovisõidud, kus oma uusi mudeleid esitlevad Mercedes-Benz, Mitsubishi, Peugeot, Nissan, Citroen, Honda, Renault, Dacia ja USA autotootjate toodangu toob kohale Ameerika Auto. “Lisaks sellele, et enamustel motoinimestel on aastaringseks liiklemiseks auto, siis on ka paljudel veel eraldi masinad, millega annab tsikleid kas võistlustele või pikkadele reisidele transportida,” rääkis Kais. “Nii ongi Saku Suurhalli ees lisaks proovisõiduautodele välja pandud erinevad autod, kus tsiklid sees või peal.”

“Autode kaasamise mõttega tuli meile appi portaal Wroomer.ee ja nende autoentusiastist toimetaja Raiko Ausmees aitab meil seda poolt korraldada,” lisas Kais. “Ja mine tea, ehk kasvab sellest järgmisteks aastateks midagi suuremat välja.”

Proovisõiduautod hakkavad messi ajal paiknema Saku Suurhalli ja Rocca Al Mare vahelises parklas ning proovisõidud toimuvad kõigil kolmel päeval.

Esitlusele ja proovimisele tulevate autode ning üldise messiinfo leiab ürituse ametlikult veebilehelt www.motomess.ee.