Tallinna motomessi projektitsikli ehitamisele kulus üle 14 000 euro

Marina Suvoroff. Foto: Rauno Kais
Lõppenud nädalavahetusel Saku Suurhallis toimunud Tallinn Motor Show üheks vaieldamatuks publikumagnetiks oli projektitsiklite konkurss, kus võis näha nii täiesti enda välja mõeldud tsikleid, kui ka renoveeritud klassikuid. Publiku lemmikuks osutus Anton Suvorovi poolt ehitatud bobber, mille omanikuks on fotograaf Marina Suvoroff.

Kuigi projektitsikli konkursi auhinnaks oli 1000 eurot, siis võiduprojektile kulunud summast katab see väga väikese osa, kuna Harley-Davidson Sportsteri tehnika baasil loodud tsikli kogumaksumus ületab hõlpsalt 14 000 euro piiri. Anton Suvorovil on käsil juba järgmine projekt, mille mees lubas rahva ette tuua Tallinn Motor Show 2018 konkursil.

Eneli Tiisler. Foto: Oskar Kadaksoo

Messi esimesel päeval toimus esmakordselt ka Motomissi valimine. Lisaks moedemonstratsioonile tuli kõigil kümnel finalistil ka elektritriali tsiklil slaalomirada läbida ning misside kiituseks peab ütlema, et kõik läbisid üpriski keeruka raja probleemideta. Žürii, kuhu kuulusid ka Anastassia Kovalenko ja EMFi president Andre Sepp, ning publiku hääletuse tulemusena valiti selle aasta Motomissiks Eneli Tiisler. Esimene printsess oli tsiklivooru parim Katre Kepp ja teiseks printsessiks valiti Natalja Zjuskova.

Foto: Rauno Kais

Sarnaselt eelmisele aastale said kõik messikülastajad soetada Harley-Davidsoni stendilt eraldi loteriipileti, mis kõik osalesid kuldse Harley-Davidsoni Sportster Iron 883 Hard Candy Gold Flake loosis. Messi lõpus toimunud loosimisel naeratas õnn Aare Õlijasele, kes on nüüdsest väga efektse uue tsikli omanik. Sama loosi lohutusauhinnaks olnud H-D kiiver loositi välja Marek Marksile ning jope Inga Kellele.

Tallinn Motor Show korraldaja MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon tänab kõiki messil osalenud firmasid ja külastajaid ning loodab taas kõiki näha juba järgmisel aastal toimuval Tallinn Motor Show 2018.