Tartus saad ise kiirendada!

IMG_1971
Foto: Tarmo Tomson

Laupäeval peetakse Tartus maha suured kiirendusvõistlused, kuhu pealtvaatajad ei pea vaid niisama vaatama tulema vaid saavad ka ise osaleda. Nimelt on võimalik oma auto ja enda võimed proovile panna klassis Test & Tune, kuhu võib registreeruda ükskõik kes, ükskõik millise autoga!

Eeloleval nädalavahetusel saab avapaugu Eesti Kiirenduse Karikasari, põnev üritus toimub koostöös Politsei ja Maanteametiga. Kindlasti kohale tulla kogu perega, sest tegevust jätkub nii suurtele kui ka väikestele.

Põnev päev suurtele ja väikestele!

„Sel ajal kui isa või ema paneb oma pereauto kiirendusrajal proovile, saavad lapsed koos teise vanemaga kõrvataha panna liiklusturvalisuseks vajalikke nippe, mida Maanteeamet kohapeal jagab,“ jutustab rahvusvahelist võistlust korraldava Estonian Drag Racing Associationi (EDRA) esindaja Kaarel Oras. „Alale tuuakse igasugu põnevaid vidinaid, et õppetunnid kohe ka niiöelda puust ja punaseks teha!“

Tore on lisaks tõdeda, et allameetrimeeste sissepääsu eest raha ei küsita ja muretsema ei pea ka selle pärast, kuidas pisipere söödetud saab, sest kohapeal on olemas ka toitlustustelk, kus leidub mõnusat ja suupärast igale maitsele.

Põhisündmuseks on aga otseloomulikult kiirendusvõistlused, mille raames pääsevad rajale kõik Eesti kiirenduse Karikasarja kuuluvad võistlusklassid. „Kohal on Eesti paremik, ülipõnevat vaatamist jagub kindlapeale kõvasti!“ lubavad korraldajad

Toimumisaeg: Laupäev, 4.06.2016. Väravad avatakse pealtvaatajatele kell 11, võistlussõitude alguseks on 12.
Asukoht: Tartu. Tartu-Räpina maanteel, Juudi kalmistu ja Lohkva ringi vahelisel alal.
Pileti hind 5€. Perepilet 10€. Allameetrimeestele sissepääs prii!
Parkimiskorraldus: Võimalusel võiks üritusele tulla kas jala või eelistada ühistransporti ning kindlasti parkida oma sõiduk selleks ettenähtud kohta jälgides kõiki liikluskorraldusreegleid. Spetsiaalne parkla on tehtud Annelinna Prisma juurde, kus kõige ülemine parkla on just kiirendusvõistluste pealtvaatajatele mõeldud.