Telli äge pilt oma lemmiksõitjast koduseinale või kontorisse!

MS_piltMiks mitte panna pilt endast, oma lemmiksõitjast või -masinast tööle, koju, garaaži või hoopis teha kingitus sõbrale või oma toetajale? Alates sellest nädalast teeb motorsport.ee koostööd printimiskeskkonnaga wallprint.ee ning tegemist on väga kiire ja mugava lahendusega.

Wallprint on veebikeskkond, mille kaudu saab väga hõlpsalt endale eri suuruses ning erinevatest materjalidest effektseid seinapilte tellida. Lisaks ilmus hiljuti tootevalikusse ka fototapeet, mille abil saab tervele seinale uue välimuse anda.

Selleks, et tellida pilt Motorsport.ee kodulehelt, tuleb lihtsalt minna soovitud galeriisse, valida endale meeldiv pilt ning vajutada nuppu „W Telli“. Sealt edasi suunatakse lehe külastaja kohe Wallprinti keskkonda, kus soovitud pilt on juba aktiivne – tuleb vaid valida sobivad mõõdud ja sobiv fototoode (fotolõuend, fotoakrüül, poster, fototapeet jms) ning sisestada kontaktandmed. Pildi tellimisprotsessi kohta saab täpsemalt lugeda aadressilt wallprint.ee/blog/kuidas-wallprint-ee-keskkonda-kasutada.

Proovi esimesi pilte tellida meie värskeimast galeriist https://motorsport.ee/2015/10/silveston-48-saaremaa-rally-2015-2-paev-galerii/

Samas on võimalik tellida erinevaid tooteid ka varem jäädvustatud ürituste piltidest ja seda alates 2014 jaanuarist, kui uus motorsport.ee lehekülg valmis. Lisaks saab tellida ka varasemaid pilte, mille arhiiv asub aadressil arhiiv.motorsport.ee, seal tuleb aga soovitud pildi thumbnailil klikkida hiire paremal klahvil ning avada see uues aknas. Seejärel tuleb saata antud pildi link ja ürituse nimi aadressile kontakt@motorsport.ee ja seejärel võetakse juba teiega täpsustamiseks ühendust.