Väljasuretatud tsikkel jättis Kahro taas finaali ukse taha

Erki Kahro. Foto: Nuno Laranjeira/e22 Sports
Erki Kahro. Foto: Nuno Laranjeira/e22 Sports
Pühapäeval peetud Briti sisekrossi sarja Arenacross-UK etapil Newcastle’is oli Erki Kahro (SJR Kawasaki) esimeses sõidus kaheksas ja teises üheksas, kuid viimase ebaõnnestunud stardi tõttu finaalsõitu ei pääsenud. Kõigil senisel viiel etapil on finaali uks 20-aastasele eestlasele veel suletuks jäänud.

“Rada oli sel korral väga raske ja tehniline. Parandasin võrreldes eelmise etapiga kohti nii kvalifikatsioonis, kui ka eelsõitudes. Minu võimaliku finaali pääsu rikkus minu enda teises eelsõidus tehtud viga, kui suretasin stardikurvis tsikli välja ja alustasin viimaselt kohalt. Rahule ei saa jääda viimase võimaluse sõiduga. Kiirust oli piisavalt, et suruda end esimese kuue hulka, kes punkte teenivad, kuid paraku on sõidu aeg väga lühike,” rääkis Kahro.

Meeskonna juhi Steve James’i sõnul paranevad Kahro ringiajad iga sõiduga. See annab lootust juba järgmise nädalavahetuse meeskonna koduraja etapil Sheffieldis näha Kahrot sõitmas päeva finaalsõidus.

Järgmine võistlus leiab aset juba sel pühapäeval Sheffield’is The Motor Point Arenal. Antud võistlus on järjekorras kuues etapp, peale mida toimub sarja viimane võistlus 1. märtsil Wembley staadionil Londonis.