Villemi sai Eurocup sarjas esimesed punktid

Hans Villemi. Foto: Roberto Piccinini
Belgias Spa ringrajal jätkus vormel Renault 2.0 Eurocupi etapp, kus teises võistlussõidus sai Hans Villemi (Prema Powerteam) 8. koha.

Kvalifikatsoonis 13. aja saanud Villemi oli seekordseks sõiduks paremini valmistunud, kui esimeseks. Start õnnetus hästi ning võistluse käigus suutis ta eile vajaka jäänud agressiivsust näidata. Kuigi protokollis on Villemi 8. kohal, siis punktiarvele kogub ta 7. koha eest antavad kuus punkti, sest Villemi ees lõpetanud venelane Matevos Isaakjan osales võistluse wild-cardiga ning sõitis väljaspool punktiarvestust.

“Suutsin täna oma eilsed vead parandada ning olen väga õnnelik esimeste punktide üle selles sarjas. Olen võimeline veel paremaks tulemuseks,” ütles Villemi pärast sõitu.

Teise sõidu kaks parimat olid Villemi meeskonnakaaslased brasiillane Bruno Bonifacio ja norralane Dennis Olsen.

Martin Rump (Fortec Motorsports) sai teises sõidus 26. koha. Vormel Renault 1.6 NEC Junior klassis tegi kaasa Ralf Aron (Scuderia Nordica), kes sai teises sõidus 7. koha. Vormel Renault 2.0 Eurocupi kolmas etapp sõidetakse 28.-29. juunini Venemaal, Moskva ringrajal.