Villemil jäi Belgias napilt punktikohalt välja

Hans Villemi ja Marko Asmer. Foto: Roberto Piccinini
Belgias Spa ringrajal sõidetakse vormel Renault 2.0 Eurocupi teine etapp, kus stardirivis tervelt 40 sõitjat 22-st riigist, nende seas ka kaks eestlast.

Hans Villemi (Prema Powerteam) kvalifikatsioon kõige paremini ei läinud, esimest sõitu alustas ta 17. kohalt. “Teisel sektoril ei suutnud kõige paremat sõitu näidata. Arvan, et parem tulemus jäi selle taha,” ütles Villemi pärast ajasõitu.

Esimese võistlussõidu stardis suutis Villemi koha võrra tõusta ning finišisse jõudis ta lausa 11ndana. “Stardi tabasin hästi ära, kuid võistluse käigus jäi agressiivsusest puudu,” ütles Villemi pärast sõitu. Eurocupi esimesestest punktidest jäi Villemit lahutama üks koht.

Homme toimuvaks teiseks sõiduks plaanib Villemi paremini valmistuda. “Täna hommikul ma väga hästi käima ei läinud ja homme teen enne ajasõitu jooksutiiru, et keha käima saada,” ütles Villemi.

Martin Rump (Fortec Motorsports) sai esimeses sõidus 14. koha. Vormel Renault 1.6 NEC Junior klassis tegi kaasa Ralf Aron (Scuderia Nordica), kes sai esimeses sõidus 8. koha.