Virtuaalsed võidusõidud koguvad endiselt populaarsust

Kui COVID-19 pandeemiast midagi head leida, siis üks asi siiski on: virtuaalsete võimaluste valik inimeste elus suurenes märgatavalt. Ei ole enam mingi ime, kui koolides tehakse vajadusel virtuaalõpet, töötada saab kodus läbi interneti ning toidu ja kõigi muude kaupade veebist tellimise võimalused kasvasid üüratult. Virtuaalsete võimaluste kasv muudab kogu maailma inimestele kättesaadavamaks.

Kui enamikes koolides ja töökohtades on interneti kaudu õpe ja töötegemine võrreldes pandeemiaajaga nüüdseks pigem läbi või tugevalt vähenenud ning enamasti on pöördutud tagasi tavapärase/vana formaadi juurde, siis virtuaalsed mängud olid populaarsed juba varsemalt, aga nende populaarsus on endiselt tõusuteel.

Ühed populaarsemad arvutimängud läbi aegade on kindlasti erinevad võidusõidud ning kõikvõimalikud motovõistlused. Neid armastavad mängida inimesed sõltumata soost ja vanusest. Samuti on võimalik valida, kas mängida veebis võidusõite üksinda või hoopis osaleda virtuaalsel võidusõiduvõistlusel üle veebi teiste motohuviliste vastu.

Kaasaegsete virtuaalsete motomängude graafika on arendatud tõeliselt köitvaks ja kaasahaaravaks, kus jäljendatakse ülimalt tõetruult võistlusareene, mängijaid, fänne jne. Samuti on väga olulisel kohal heliefektid, alustades muidugi võidusõiduhelidest, aga kõrvale pole jäetud ka fännide rõõmuhõiskeid ja hüüdlauseid. Kõik see muudab veebis võidusõitudel osalemise tõeliselt kaasahaaravaks!

Virtuaalse motospordi erinevad tüübid

Virtuaalne motosport on võidusõiduarmastajatele suurepärane võimalus kogeda adrenaliinirohket võidusõitu, ilma oma elu ohtu seadmata. Kui varasemalt oli virtuaalse motospordi valdkond suunatud peamiselt vormel 1 stiilis võidusõitudele, siis tänapäevaks on valdkonnas toimunud suur muutus.

Lisaks vormel 1 võidusõitudele on virtuaalse motospordi operaatorid laiendanud oma valikuid ja pakuvad nüüd ka NASCAR ja MotoGP stiilis võidusõite. See on suurepärane uudis auto-ja motospordihuvilistele, kes ootavad pidevalt midagi uut ja põnevat.

NASCAR võidusõidud on tuntud kõrge kiiruse ja adrenaliinirohkete käänuliste radade poolest. Virtuaalsetel NASCAR võidusõitudel on sama intensiivne rütm, kuid võidusõit toimub simulaatori abil. Emotsioon on peaaegu sama, kui osaleksid päris võidusõidul, samas istud mugavalt oma kodus.

MotoGP virtuaalsed võidusõidud pakuvad tõelise mootorratta võidusõidu kogemust. MotoGP stiilis võidusõidurajad on kuulsad oma laiade ja teravate kurvide poolest ning virtuaalsetel võidusõitudel pakutakse tõelist seiklust, mis meenutab päris motokrossi.

Ka virtuaalsele motospordile saab teha panuseid

Reaalelu motosport on üks populaarsemaid spordialasid spordiennustajate seas, näiteks veebilehel vivatbet. Põnevaks muudab selle eelkõige see, et motospordis on panustamisel tohutult erinevaid faktoreid, mida silmas pidada. Olulist rolli mängivad nii ilm, võidusõitja kui ka loomulikult auto või mootorratta tehnilised näitajad.

Sarnaselt reaalsele motospordile on spordiennustused menukad ka virtuaalses motospordis. Kõige populaarsem autospordiala, millele panustatakse, on vaieldamatult vormel 1 – seda nii päriselus kui ka veebispordis. Spordipanustajate jaoks on virtuaalreaalsuses spordiennustused aga mõneti erinevad. Kui päriselus käib panustamine rangelt siiski spordikalendri järgi, sest vormel 1 või NASCAR ei ole paraku päris igapäevased võistlused, siis virtuaalmotosport pakub online-kasiinodes, nagu näiteks Vivatbet.ee võimalusi panustamiseks 24/7, olenemata päevast või kellaajast.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!