Eesti koondis Rahvuste SuperMoto kvalifikatsioonis 10.

team-estonia-supermotoTäna sõideti Hispaanias Alcarrase ringrajal tänavuse Rahvuste SuperMoto kvalifikatsioonid, kus selgusid homsed finalistid. Eestit esindavad see aasta vennad Patrick ja Prants Pals, kes juba mitu korda antud suurvõistlusel Eesti eest osalenud ning Don Eric Laane, kellele on see aga esimeseks korraks Eesti koondises võistelda.

Esimesena läks Eesti sõitjatest rajale Prants Pals, kes ületas lõpujoone 8. kohal. Sõidu võitis kindlalt 5-kordne maailmameister prantslane Thomas Chareyre tšehh Pavel Kejmari ja hispaanlase Ferran Carduse ees. Patrick Pals sai teises sõidus samuti 8. koha ning selles sõidus moodustasid esikolmiku prantslane Laurent Fath, brasiillane Rafael Fonseca ja hispaanlane David Gimenez. Päeva viimases sõidus oli Laane alguses viies, kuid siis kukkus inglasest möödumisel ning oli lõpuks 10. Antud sõidu võitis sakslane Marc Reiner Schmidt prantslase Sylvain Bidarti ja tšehh Petr Vorliceki ees.
Igal meeskonnal läks kirja kaks paremat tulemust ja nii kogus Eesti vendade Palside sõitude tulemusena 16 punkti, mis andis meie meeskonnale 10. koha ja koha homsetes finaalides. Kvalifikatsiooni võitis Prantsusmaa (2 p), teine oli Tšehhi (5p) ja kolmas Saksamaa (6 p).

Homsed finaalsõidu algavad Alcarrases Eesti aja järgi kell 14:00. Võistluste tulemused ja lisainfo leiab veebilehelt www.supermotos1.com.