Eesti suurim motomess toimub esmakordselt Pirital

Rahvusvaheline mootorrattamess Tallinn Motor Show toimub 8.-10. märtsil ning esimest korda oma ajaloos Pirital asuvas Eesti Näituste messikeskuses, kus kolmel päeval saavad kõik huvilised tutvuda mootorrataste, mopeedide ja ATV-de tootjate ning lisavarustuse müüjate parimate pakkumistega.

Sarnaselt eelmiste aastate messidele on selle aasta üritusel suurt rõhku pandud lisaks uue tehnika eksponeerimisele ka motoelu teistele teemadele. Nii toimub taas Eestis ehitatud projektitsiklite konkurss, kus meie parimad tsikliehitajad panevad rahvale hindamiseks enda loomingu.
Kuna Pirita messikeskus võimaldab eelmistest aastatest suuremat ruumi, siis laiub ka sõiduala suuremal alal, kus saavad erinevaid tsikleid proovida nii noored kui vanad ning seal toimuvad ka erinevad etteasted.
Suur rõhk on endiselt ka motospordil, kus Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni stendis saab tutvuda kõikide Eestis harrastatavate motospordialadega. Lisaks esitletakse ka uue aasta kõikide alade võistluskalendreid ja -sarju, meeskondi ning oma tulevase hooaja plaanidest räägivad Eesti motospordi tipud.
Nii suurtele kui väikestele motohuvilistele toimuvad erinevad töötoad, kus tutvustakse nii tehnilist poolt kui ka muid teemasid ning tänavu pakutakse publikule ohtralt uut ja huvitavat, kuid nende info avaldatakse lähemate nädalate jooksul eraldi.

Tallinn Motor Show korraldajate sõnul jätkatakse kindlasti kogupere ürituse jälgedes ning messil leiavad tegevust kõik pereliikmed ja seda kõigil kolmel päeval.

Tallinn Motor Show korraldab Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon ja tulevikku suunatud ürituse eesmärgiks on mootorrattaharrastuse, sealhulgas motospordi propageerimine ja noorte motospordi toetamine.

Lisainfo messi ametlikul koduleheküljel www.motomess.ee.