Karm õhtu SJR Kawasaki meeskonnale Birminghami LG Arenal

640_AX_r3_birmingham_137Eelmine nädalavahetus sõideti järjekordne etapp ArenacrossUK sarjas Birminghamis. Erinevalt eelmisest etapist Belfastis oli rada tunduvalt tugevama pinnasega ja tehnilisem. S.J.R. Kawasaki Racing Team´i esindasid Erki Kahro ja Ryan Voase.

Kahes eelsõidus finišeeris Erki 11.- ja 10. kohal, Ryan vastavalt 12. ja 11. kohal. Peale eelsõite suundusid mõlemad sõitjad viimase võimaluse vooru, kus õnnestus Erkil saada enda parim päeva tulemus- 9.koht, edestades meeskonnakaaslast, kes ületas finišijoone 12-dana. Paraku kummagi sõitja tulemus ei andnud võimalust pääseda õhtu finaalsõidule. Uus võimalus finaali pääsemiseks on juba järgmise pühapäeva Liverpooli etapil.

Erki Kahro”Nädalavahetus ei olnud kõige parem, põlv ei ole veel 100% taastunud ja sellepärast ei saanud ka võistluseelsel nädalal kordagi trenni teha. Võistlushommikul tuli keerulises lainete sektsioonis uus kukkumine ja tänu sellele ebaõnnestusid kvalifikatsioonid. Inglismaa sisesarjaga sai sel aastal liitutud, et uusi kogemusi saada ja sisekrossi põhitõdesid õppida. Seda eesmärki olen siiani hästi täitnud ning võistlejana annan endast alati kõik, et saada finaali, või vähemalt viimase võimaluse voorus kuue esimese hulka tulla.”

Meeskonna juhi Steve James´i sõnul tegid mõlemad sõitjad väga head tööd, kuid paraku ei olnud sel korral õnne. Erkit vaevab eelmise nädala kerge põlvevigastus ning alles kohaneb Arenacrossi kiire ja agressiivse sõidurütmiga. Peamine on see, et Erki naudib võistluste atmosfääri ning õpib iga sõiduga.

Järgmine võistlus leiab aset juba 02.02.2014 Liverpoolis, The Echo Arenal. Antud võistlus on järjestuses kolmas kuuest peetavast etapist.