Ralf Aron finišeeris F3 etapil kahel korral esiviisikus

Ralf Aron. Foto: Prema Powerteam
Ralf Aron lõpetas Euroopa F3 meistrivõistluste 8. etapil kõik kolm sõitu punktidel, neist kahel finišeeris viiendana.

Nürburgringil sõidetud etapil vaevasid Prema Powerteami sõitja Ralf Aroni autot samad probleemid mootoriga, mis mitmel varasemalgi etapil. Kvalifikatsioonides sõitis Aron välja ringiajad, mis andsid võistlussõitudeks viienda, kuuenda ja seitsmenda stardikoha. Arvestades mootoriprobleeme kulgesid sõidud üsna edukalt ja Ralf Aron lõpetas kahes esimeses sõidus viiendana ning kolmandas sõidus saavutas kaheksanda koha.

Ralf Aron: “Mootori tõttu kaotasin inseneride sõnul 0,2 sekundit ringi kohta ja äärmiselt tasavägises kvalifikatsioonis tähendab selline kaotus päris mitut stardikohta. Võistlused kulgesid mõne eelmise etapiga võrreldes siiski hästi, sest teenisin 24 punkti. Loodame siiski järgmiseks etapiks mootori paremini tööle saada.”

Euroopa F3 meistrivõistlustel on sõitmata veel kaks etappi ja Ralf Aron hoiab hetkel punktitabelis 5. kohta.