Sardiinia MM-etapi teisest sõidust Marten Männile seitsmes koht

Marten Männi. Foto: Simon Palfrader
Peale oma positsiooni parandamist laupäevases esimeses sõidus, läks Marten Männi teise sõitu kümnendalt kohalt. Nagu ka laupäeval parandas ta oma kohta ja lõpetas teise sõidu seitsmendal kohal. Maailmameistrivõistlused lähevad nüüd suvepuhkusele ja jätkuvad sügisel.

Marten oli pikalt kaheksandal kohal ja sai lõpuks veel koha võrra kõrgemale ja lõpetas sõidu seitsmendal kohal.

„Start ebaõnnestus veidi aga sain kiiresti kaasvõistlejate vigade tõttu mõned möödasõidud tehtud ja tõusin kaheksandaks. Sõitsin pikalt seitsmendal kohal oleva Pierre Guilberti järel ja hoidsin pinget peal ning paar ringi enne lõppu ta ka eksis ja sain mööda. TOP 3 oli väga kiired, teistega oleks õnnestunud stardi korral olnud täiesti võimalik võidu sõita,“ võttis Marten Männi sõidu kokku.

Teise sõidu võitis Kevin Reiterer Quinten Bossche ja Raphael Maurini ees. Etapi kokkuvõttes oli Männi kaheksas, etapi võitis mõlemas sõidus kiireim olnud Reiterer. Peale kahte etappi on Marten Männi MM-sarjas seitsmes, olles kogunud 31 punkti. Liider on Reiterer (95 p), teine Maurin (81 p) ja kolmas Mickael Poret (53 p).

Maailmameistrivõistlused jätkuvad septembris Hiinas sõidetava kahe etapiga ja hooaja kaks viimast etappi sõidetakse novembris ja detsembris Araabia Ühendemiraatides.